Menu

Træningstider

 

Træningstider 2022/23

Periode uge 43 2022 - uge 6 2023

I bedes koordinere indbyrdes, så ikke det samme hold nødvendigvis træner i Goalstation hver gang.

 

Piger/drenge Årgang Ugedag Tidspunkt Træningssted Træner
U6/U7 Mix 2017/2016 Fredag 16.00 - 17.00 Søndermarkshallen (indendørs) Søren Arevad, Kenneth Sølund og Mikkel Juul 
Piger Årgang Ugedag Tidspunkt Træningssted Træner
U8/U9 2014/2015 Fredag 16.00 - 17.00 Ikærhallen (indendørs) Kenneth Bigum Hansen og Malene Skarby
U11/12 2012/2011 Mandag 18.00 - 19.00

Kunstgræs

Thea Hougaard, Tilde Petersen, Marie Kristensen og Dag Hansen
U11/12/13 2012/2011/2010 Fredag 19.00 - 20.00

Søndermarkshallen (indendørs)

Thea Hougaard, Tilde Petersen, Marie Kristensen og Dag Hansen
U17/Damesenior 2006- Mandag 19.00 - 20.30

Kunstgræs

Dag Hansen og Brian Christensen
Torsdag 19.00 - 20.30

Kunstgræs

Drenge Årgang Ugedag Tidspunkt Træningssted Træner
U8 2015

Mandag

17.00 - 18.00 Goalstation Christian Christiansen og Thomas Lilleholt
U9 2014

Tirsdag

16.30 - 18.00 Kunstgræs Peter Møller og Martin Thisgaard Olesen

Fredag

17.00 - 18.00 Ikærhallen (indendørs)
U10 2013

Onsdag

17.00 - 18.15 Goalstation Tina Uth og Søren Arevad

Fredag

17.00 - 18.00 Søndermarkshallen (indendørs)
U11 2012

Mandag

16.30 - 18.00 Kunstgræs Martin Olesen, Thomas Madsen og Stina Olesen

Torsdag

16.30 - 18.00 Kunstgræs

Fredag

18.00 - 19.30 Ikærhallen (indendørs)
U12 2011

Onsdag

16.30 - 18.00 Kunstgræs Jesper Uth, Jacob Hansen

Fredag

18.00 - 19.00 Søndermarkshallen (indendørs)
U13/U14 2010/2009 Mandag

17.30 – 19.00

Kunstgræs Nikolai Juul Olesen og Claus Brinch Sørensen
Onsdag

17.30 – 19.00

Kunstgræs
U16/U17 2006/2007 Tirsdag

19.00 – 20.30

Kunstgræs Anders Kristensen og Martin Sandalgaard
U19 Liga (drenge) Årgang Ugedag

Tidspunkt

Træningssted Træner
U19 Liga 3 2005-2002 Fredag

20.00 – 21.30

Ikærhallen (indendørs) Søren Skriver
Dame senior Årgang Ugedag Tidspunkt Træningssted Træner
Senior/U17 - Mandag 19.00 - 20.30 Kunstgræs Dag Hansen, Brian Christensen
Torsdag 19.00 – 20.30 Kunstgræs
Herre senior Årgang Ugedag Tidspunkt Træningssted Træner
Senior -

Tirsdag

18.30 – 20.00 Kunstgræs Kasper Bach-Jensen, Brian Sølund, Jesper Jochumsen og Lars Pedersen

Torsdag

18.30 – 20.00 Kunstgræs
Old og Grand Old Boys -

Onsdag

19.00 - 21.00 Kunstgræs  

Der forbeholdes ret til ændringer

Ved spørgsmål kontakt:
Martin Hauge Skjødt (martin.skjoet@givefremad.dk eller mobil 6155 2920)
Morten Søgaard Nielsen (morten.soegaard@givefremad.dk eller mobil 2987 8019)

Give Fremad